Wtorek 15 października 2019
imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Sport

Jesienne Biegi Przełajowe

paź.
10

W pierwszą sobotę października tj. 5.10.2019 r. w Jedlickim Parku, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu zorganizował VII Edycję Jesiennych Biegów Przełajowych, od zeszłego roku już jako Biegi Niepodległościowe. W tegorocznych zawodach wzięło udział blisko 30 zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach. Podczas imprezy najmłodsi biegacze rywalizowali ze sobą na dystansach 60m i 100m, uczniowie do klasy VI szkoły podstawowej mogli sprawdzić swoje siły na dystansach od 200 do 600 m, natomiast klasy VII, VIII biegali na dystansie 1000m. Zorganizowane zostały również dwa biegi w kategorii Open Kobiet na dystansie 3 km oraz Open Mężczyzn na dystansie 5 km

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sportowy sukces Szkoły Podstawowej w Jedliczu

paź.
10

W dniu 30 września br. w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów za rok szkolny 2018/2019. Zawody szkolne organizowane przez Szkolny Związek Sportowy rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada. W ubiegłym roku szkolnym zorganizowano tego typu zawody we wszystkich powiatach i prawie wszystkich gminach naszego województwa. Startowało w nich ponad 106 tysięcy młodych sportowców.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

III Runda Pucharu Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego

paź.
03

W sobotę 28 września na stadionie LKS Moderówka odbyły się zawody łucznicze, w których wzięło udział 94 zawodników i zawodniczek z 9 klubów województwa podkarpackiego. Zawody uroczyście otworzyła Pani Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik. Podczas otwarcia uhonorowano Mistrzynię Polski Juniorów Natalię Babiak z Trampu Jarosław oraz Katarzynę Kozioł Mistrzynię Polski Juniorów Młodszych oraz uczestniczkę Mistrzostw Świata w Madrycie z ŁUKS Jedlicze.

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Jedlicka Górska Siódemka

wrz.
30

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Festiwal biegowy z udziałem zawodników MUKSu

wrz.
18

10. TAURON Festiwal Biegowy wystartował w piątek 6 września o godz. 14:00. Przez 3 dni w Krynicy, Muszynie, Rytrze, Piwnicznej-Zdroju, Tyliczu i okolicznych miejscowościach odbyło się ponad 30 konkurencji. Łączna długość tras festiwalowych wyniosła ponad 300 km! Biegano dystansach od 600 m do 160 km (BRUBECK IRON RUN, który składał się z 9 biegów przez 3 dni). Świetnie przygotowana impreza przyciągnęła niemal 10 000 biegaczy i zawodników Nordic Walking. Pula nagród w całym Festiwalu wynosiła 650 tys zł, a główną nagrodę stanowił samochód, który został wylosowany spośród wszystkich uczestników.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Wakacje z GOSiRem

sie.
30

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze W sobotę 17 sierpnia miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się czterech zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Bartosz Argasiński (zeszłoroczny wicemistrz).

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport