Wtorek 20 kwietnia 2021
imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Sport

Kolejny turniej Kinder Sport w hali GOSiR Jedlicze

kw.
01

W czwartek, 25 marca 2021 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się kolejny turniej z cyklu Kinder Sport w mini-siatkówce dziewcząt. Tam razem na parkiecie jedlickiej hali rywalizowały czteroosobowe zespoły z rocznika 2008. Zawody zostały zorganizowane w ramach oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Turniej mini-siatkówki w hali GOSiR w Jedliczu

mrz.
24

W minioną sobotę, 20 marca 2021 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się II rejonowy turniej mini-siatkówki dziewcząt z cyklu Kinder Sport, w którym rywalizowały dwójki i trójki z roczników 2009 i młodszych. Łącznie w zawodach wzięły udział 22 zespoły z Krosna, Dębicy, Dębowca, Dukli i Jedlicza.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Znakomita inauguracja Nafty

mrz.
16

Nafta-Splast Jedlicze na inaugurację rundy wiosennej udała się do Krosna, gdzie po bardzo emocjonującym spotkaniu na obiekcie przy ul. Bursaki ostatecznie okazała się lepsza od gospodarzy – OKS Markiewicza i zwyciężyła 2:1. Gole dla czarno-niebieskich zdobyli Damian Limberger oraz Konrad Słowik, który w rundzie jesiennej reprezentował ekipę z Krosna.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Jutro do gry wracają Nafciarze!

mrz.
13
W pierwszej kolejce po zimowej przerwie podopieczni Dariusza Solińskiego zmierzą się na wyjeździe z nieco wyżej notowanym OKS Markiewicza Krosno. Trzymamy kciuki za udaną inaugurację czarno-niebieskich i liczymy, że Nafciarze przywiozą do Jedlicza jakże potrzebny komplet punktów!
Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

V rzut Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich

mrz.
08

W miniony weekend w Ustjanowej odbyły się kolejne zawody z cyklu Podkarpacka Liga Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich. Liczna reprezentacja MUKS Podkarpacie Jedlicze zajęła drugą lokatę, notując jak zwykle, kilka sukcesów indywidualnych!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Kolejne starty zawodników MUKS-u w Mistrzostwach Polski i Pucharze Grupy Azoty

lt.
26

Narciarze rywalizujący w MP oraz PGA zawitali na Podkarpacie - do Ustjanowej, na trasy biegowe im. Stanisława Nahajowskiego - „Pod Żukowem”. W zawodach wystartowało łącznie 280 uczestników, reprezentujących 24 kluby z siedmiu województw. Nie zabrakło tam biegaczy z  jedlickiej ekipy.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

VIII Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie

lt.
26

W dniach 20-21.02.2020 r. w Muninie koło Jarosławia odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie. W zawodach uczestniczyło łącznie 104 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby sportowe z Okręgu Rzeszowskiego. Oczywiście do sportowej rywalizacji przystąpili także reprezentanci ŁUKS Jedlicze, którzy dzielnie walczyli o jak najlepsze lokaty odnosząc następujące wyniki:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport